| andreeeeeeeea a întrebat:

Cat tine bateria la un nokia e71, replica?

Răspuns Câştigător
| djdani2010 a răspuns:

Daca vrei ca bateria telefonului sa iti tina mult incarcal 12 ore timp de 3 zile si sa nu te joci pe el pana nu trec zilele (asta trebuie sa faci cand tiai cumparat telefonul s-au daca iti cumperi baterie pentru telefon) big grin

4 răspunsuri:
| Angelsergiuboy a răspuns:

Pana dai cu el de primul stalp de peste drum

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Da de ce toata lumea are replica la e71? nu aveti bani de ala original? il dau eu cu 350

| ccrank a răspuns:

Am eu de vanzare Nokia e71 replica te intereseaza?

| marian_7098 a răspuns:

Nuti fa griji ca este mai bun un Nokia e71 replica decat originalul chiar daca tine bateria 1 zi...;];];]