| fluid a întrebat:

Cate piese poate duce winampul? ca eu mi-am pus toata muzica in playlist (de la local media) si nu imi gaseste anumite piese, desi eu le am in pc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sa-ti spun cat duce exact...mii, zeci de mii...milioane? Nu stiu. Dar, de regula, problema asta e intampinata la fisiere cu ID3 Tag incomplet sau lipsa. Adica metadata(date despre fisierul audio: artist, album, titlu, an, gen, etc.)

Selecteaza toate piesele din lista si da-le un Auto-tag(click dreapta).
Dureaza mult, dar s-ar putea sa rezolve, cine stie?