| costin232 a întrebat:

Caut dj pentru post de radio online,comunitatea din care ve-ti face parte va fi si de gaming,seriale, filme etc., deschiderea e pe 1 februarie, mentionez ca suntem 8.000 de utilizatori pe grupul de steam! Site-ul oficial este www.ro-mixers.net. Grupul de steam:http://steamcommunity.com/groups/RO-Mixers.
Ne dorim un dj cu experienta, minim 16 ani! cei interesati sa-mi lase aici niste date de contact.

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Îți vin eu.Am lucrat pentru Radio Contact și uniplus în perioada liceului.Ce salar oferi? Succes