| CraneDavid a întrebat:

Caut o bandă color cu sincronizare pentru un TV de 40 inch. Am găsit doar pentru modele de 45 inch+, și pentru mărimi mai mici am gasit doar cu o singură culoare setată din telefon/telecomandă. Știe cineva dacă este de cumpărat cu mărimea asta și unde aș putea găsi? Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Pai tu cand vizionezi un film la tv te uiti la film sau la pomul de craciun laughing Tv-ul nu e ceva ce trebuie impodobit sa fie frumos ca nu la tv te uiti ci la ce ruleaza pe acel tv! Mare mai e gradina si multi au sarit gardul... laughing