| Cristian_Mihaitamcr_1999 a întrebat:

Caut un pc decent maxim 1.500 lei (nu ma intereseaza daca e nou sau nu) vreau sa.mi deschid un canal de YouTube(bine inteles voi face upgrade la acel pc...sau voi cumpara altul)...daca stiti pe cineva care are nevoie de un sponsor sau cineva sa promoveze (afacerile mici) astept! Orice fel de afacere bine-înțeles voi prospera foarte rapid cum am prosperat si in fostul canal de YouTube (faceam video.uri doar de pe telefon)... După mine cu munca reuşeşti orice! Astept idei! Nu vreau cine stie ce I7 skyline dar nici pentium 4 cu 16mb ram (inca exista daca va mira)

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Nu-i adevarat! Adta-i cel mai bun din variante! Doar ca-i Second Hand! Crede-ma nu conteaza ca-i second hand, am comandat de pe acest site si m-au multumit, sunt foarte seriosi, mi-au raspus la foarte multe intrebari pe Facebook! Sunt geniali, calitatea produsului... Nici nu mai zic, zici ca-i nou!
Sunt foarte bune si SH-urile! Daca nu-l iei esti fraier!
https://www.diabloscomputer.ro/....../index.php

1 răspuns:
| CPAElites a răspuns:

In bugetul ala iti cumperi doar "pentium 4 cu 16mb ram"
Cand ai ~2300 lei atunci mai vorbim!