| Oanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Caut un program bun de editat care poate fi descarcat pe tableta.
Imi spune si mie cineva unul?
Va rog mult :3

Răspuns Câştigător
| Deerpinaaaa a răspuns:

Pixlr Epress, CamWow, Retrica, Eye color (pentru schimbarea culorii ochilor smug )
Funda? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| LoveTenis a răspuns:

Aici sunt de toate! Nu ai spus ce tableta ai asa ca aici https://www.google.ro/......ps?/search sunt pentru mai multe tipuri!

| KiduZQ a răspuns:

Cel mai des foloses Picsart. Poti face poza direct cu effect. :3

| sonia9 a răspuns:

Line Camera. Poti face si poze si este si un photoshop bun. Il poti descarca din Google Play. happy