| TheScienceElias a întrebat:

Ce ați vrea să vedeți pe un site de IT&Mobile? Astept răspunsuri și sfaturi

2 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

In primul rand poze cat mai mari ale produselor din cat mai multe unghiuri. Apoi specificatii complete si eventual posibilitatea descarcarii manualului original in format pdf.

Cel mai avantajos ar fi un sistem de comparare. Astfel intr-o fereastra sa poata fi vizualizate produse similare pentru compararea specificatiilor.

Si fiindca m-am lovit de chestia asta in mod frecvent si jenant chiar din partea unor situri de IT cunoscute, sa-si updateze stocurile zilnic.

As vrea de asemenea sa vad si eu o data un website IT care n-arata a colectia de anunturi de pe okazii. Greu cu design-ul asta.

| Dan112 a răspuns:

Diferite programuri utile, jocuri, tutorile o zona de ajutor etc... sper ca te-am ajutat