| TupacShakur a întrebat:

Ce antivirus si ce firewall imi recomandati?
dar sa isi faca treaba bine

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Îti recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 6 free (Avira 2012 free ori AVG 2012 free), Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale. Succes şi numai bine!

| Magnifico a răspuns:

Eu am avira si pana acum functioneaza destul de bine...incearca-l poate iti va placea daca nu mai ai ca optiune avastul poate gasesti o licenta mai de durata pe internet.Baftawinking

| cristianela a răspuns:

Salut. Aici gasesti si antivirus si antimalware si un soft de duratare pc si registri. succes! http://www.tocilarii.ro/......mai-rapid/

| MITZANUL a răspuns:

Comodo internet security, e gratuit, firewall simpatic si daca stai departe de virusi nu ai nicio problemawinking

| AsianGirl a răspuns:

Antivirus? Avast