| AntipaticuPreasfant a întrebat:

Ce are in plus iphone5 fata de iphone4?

4 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Noul telefon va fi slim. El va fi insa mai mare, si colturile vor beneficia de un design imbunatatit. In plus, partea din spate a telefonului va fi din aluminiu.
Ca si aplicatii nu stiu...

| Reminisce a răspuns:

Nu a fost anunțat încă Iphone 5, deci nu avem de unde să știm. Se zvonește că-l vor prezenta pe 5 Octombrie.

| buhuhuuu a răspuns:

Inca nu exista detalii despre specificatile telefonului, dar nu va fi nimic nou, poate putin mai slim si procesor mai mare atat tot. Cam asta e si diferenta intre iphone3 si iphone4

| baloob3 a răspuns:

Poata sistema e mai buna si e mai subtire