| ZapacealaAa a întrebat:

Ce ati alege dintre HTC si Samsung? Vreau un telefon android si sunt nehotarata care din aceste 2 marci sa aleg? Vreau sa-mi ziceti avantajele si dezavantajele fiecaruia in parte si ce modele imi recomandati?

9 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Depinde de ce modele e vorba...

| ZapacealaAa explică (pentru Narcis2007):

Orice model, dar vreau sa stiu si de ce sa-l aleg sau ce avantaje/ dezavantaje are

| Narcis2007 a răspuns:

HTC are in general constructia mai de calitate dar la Samsung poti de ex sa inlocuiesti bateria, sa pui un card de memorie...cam astea ar fi diferentele majore

| AnaCoriina a răspuns:

Eu zic sa-ti iei Samsung, sunt telefoane bune

| bineproportionat a răspuns:

Salut, iti recomand sa alegi Samsung, au o oferta mai larga si mai pe buzunarul fiecaruia, in caz de defectiuni sunt ieftin de reparat!
http://bit.ly/1gve6AM

| pure9 a răspuns:

Iti spun din proprie experienta: am avut un HTC one x, super ok la inceput eram multumita pana cand, dupa vreo 3 luni a inceput sa se incalzeasca super tare si nu mergeau anumite aplicatii pe el. L-am vandut si mi-am luat un S4. Fara reprosuri. Se incalzea, dar doar daca ma jucam jocuri cu rezolutie mare pe el in rest nu avea nicio problema. Oricum eu as merge pe Samsung in locul tau in primul rand pentru performante si in al doile rand pentru faptul ca poti schimba bateria si poti pune un card big grin

| ZapacealaAa explică (pentru Narcis2007):

Asta n-am stiut...chiar nu poti schimba bateria la HTC? si daca nu mai tine ce faci?

| Narcis2007 a răspuns (pentru ZapacealaAa):

O poti schimba doar ca trebuie sa te duci la service

| ZapacealaAa explică (pentru Narcis2007):

Ok multumesc de informatii