| sltlp a răspuns:

Mergi pe cel de la LG. A fost la mine in oras anul trecut Samsung-ul la 800 lei la deschiderea unui magazin. Foarte incantat, am mers sa vad si eu. Si am fost complet dezamagit. E butucanos, gros ca naiba, si o fi el full hd, dar nu e nimic impresionant. Eu iti recomand LG-ul. Si daca ai ocazia sa merg intr-un centru comercial sa le vezi pe ambele, cu atat mai bine(ca sa nu zici ca spun degeaba LG).

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Alege-ti tu. Ambele sunt izbitor de asemanatoare la performante.

| DuDDy24 a răspuns:

Cu sigurata as alege televizorul oferit de LGhappy

| zuzuluzu a răspuns:

Eu as alege Samsungul http://bit.ly/1BnkMw4

| mihailelea a răspuns:

Personal as alege Samsung-ul pentru ca are 2 porturi HDMI si eu momentan folosesc 2 acasa (1la laptop si 1 la decodorul HD).
Dar nu dai gres nici cu LG-ul. Eu am LG (alt model) si sunt foarte multumit.