| Paulicass a întrebat:

Ce ati alege dintre iphone 3gs si Samsung Galaxy S? Si de ce? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| bd3x73r a răspuns:

Samsung Galaxy S imi place mai mult si e mai bun parerea mea

3 răspunsuri:
| bluebios a răspuns:

Eu as alege iphone 3gs datorita faptului ca pentru iphone se gasesc aplicatii mult mai multe si mai interesante. In plus Apple sunt cei care care au inventat conceptul de smart phone, sansung si restul i-au copiat mai traziu.

| daniel94d a răspuns:

Samsungu e mai finut iphone e cam marisor

| AAAdelin a răspuns:

Eu asi alege Samsuns Galaxi S pentru ca mi se pare mai bun, mai complex(am o obsesie ) si cu sistem de operare mai bun