| luanna121 a întrebat:

Ce ati alege intre Nokia N97 si Sony Ericsson Vivaz? big grin

9 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Vivaz.

| MYK3 a răspuns:

IPAD 3 rolling on the floor

| Sly a răspuns:

Vezi ca Sony Ericsson Vivaz nu e un telefon reusit... De la un timp se blocheaza functia touch, etc. Recomand SAMSUNG WAVE * Number 1 in 2010, un telefon perfect!

| rutanklan a răspuns:

Eu le-as alege pe amandoua si apoi m-as perinda prin fata cu ele, vorbind la amandoua deodata si facandu-ti in ciuda as zice sac sac sac! tu nu ai telefon.

| MoNyKa66 a răspuns:

Sony Ericsson Vivaz eu am din acesta si e foarte bun...sincer...big grin

| monamonkey a răspuns:

S.E. Vivaz happy

| zoom2012 a răspuns:

Nokia N97

| Dydulylu a răspuns:

Nokia N97! :-x

| xxAdinaxx a răspuns:

Sony Ericsson Vivaz