| iubescbulldogii a întrebat:

Ce ati alege Iphone 4s sau Ipod touch 5?
Care este mai bun?
Si de ce?
Funda

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

As alege iPhone daca vreau si telefon! iPod este identic ca iPhone doar ca nu are functia de telefon.De pe iPod nu poti suna si deci iPhone este mai bun doar pentru simplu fapt ca are aceasta functie in plus.

| Zumber a răspuns:

Nu mai am cer spunde nelul a spus tot deci iphone.

| ShyAttat_Danyel_1990 a răspuns:

Ipod touch 5 pentru ca arata misto! E rapid si face poze impecabile!

| MariaCocoiulian a răspuns:

Iphone 4 s pentru ca are o claritate mai buna la jocuri memorie externa camera, procesor si multe altele si il poti folosii si ca telefon si sa stii ca si iponul4s are o aplicatie ipod pe el.

| neacsualex99 a răspuns:

As alege Iphone 4S sau mai bine Iphone 4 cele care au fost create de Steve Jobs sunt cele mai bune.