| iri a întrebat:

Ce ce program (gratuit) pot sa inregistrez o melodie de pe Net? Adica sau dau play la melodie online, si sa o inregistrez cu programul.

Răspuns Câştigător
| amaadina a răspuns:

Poți și video și audio cu zd recorder, iar dacă vrei numai audio poți sa convertești cu Any Video Converter;)
sau poți descarca melodia de pe www.fisierulmeu.ro

7 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

De ce sa o inregistrezi cand o poti descarca de pe undeva GRATIS? thinking

| iri explică:

@cretzufinish nu se gaseste melodia pe net, crede-ma ca am cautat-o de am innebunit

| iri explică:

Din cate stiu eu youtube nu are treaba cu inresitrarea audio. Aaaa, zici sa iau de acolo... as lua daca ar fi acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu JetAudio (dai la sectiunea recording, nu uita sa selectezi sursa audio sa fie "stereo mix" sau "what u hear" daca ai placa audio creative)sau mai simplu si mult mai eficient Screamer Radio. ii dau 10 stele la programelu asta (daca ce vrei sa inregistrezi e de pe stream radio... file/open URL si pur si simplu dai REC... trebuie sa selectezi si folderu unde vrei inregistrarea)

| olivia88 a răspuns:

Daca vrei sa inregistrezi numai audio atunci foloseste screamer radio Asta folosedte fratele meu si zice ca se poate asculata radiouri din toata lumea si de toate genurile si din romania

| olivia88 a răspuns:

Zice fratele meu ca screamer radio este un progr, in care poti asculat si inregistra muzica se toate genurile ca sunt puse pe categorii si tot odata din toata europa

| alyishougeiusfyga a răspuns:

Youtube.com