| madaliyina a întrebat:

Ce credeti ca este mai bun: Blackberry sau Iphone? Funda! :*

Răspuns Câştigător
| CookieFace a răspuns:

Salut. eu cred ca e mai bun BlackBerry pentru ca e putin mai mic are memorie foarte mare si nici nu te chinuii sa scrii. unele au si touchscreen. despre iphone nu spun ca e naspa dar e foarte mare si nu prea incape in buzunare. stiu poti juca multe jocuri si chiar misto dar daca l-ai scapat o data sau de doua ori pe jos cara husa e mort display-ul. deci funda?

4 răspunsuri:
| ღÐιαnαღ a răspuns:

Eu cred ca BlackBerry. pentru ca din asta am si euwinking

| WeWantEdge a răspuns:

Personal zig iphone uite si un video pe youtube
http://www.youtube.com/watch?v=FjEMGfgZZT8&feature=fvwrel

| tudorelalbiter a răspuns:

Iphone!

| cosminel094 a răspuns:

Vrei sa joci fifa 07, 08, 09 , 10 cs 1,6, septica si multe alte jocuri? cupe si campionate online, clasamente in timp real, sute de jucatori din toata tara si nu numai, clasamente, statistici si note pentru fiecare jucator, actualizate dupa fiecare meci. doar pe www.ecupe.ro ...va asteptam si pe voi sa ne demonstrati ca sunteti cei mai buni ...intrecandu-va cu cei mai buni din tara .