| aalinutzu532 a întrebat:

Ce credeti despre hitman contracts? e bun?

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Sunt un fan al jocului Hitman, pacat ca nu pot sa joc mai departe de 3, pentru ca nu imi permite pc-ul.
Mie 3 mi s-a parut un joc foarte bun, cu o varietate de arme, de optiuni si o istorie foarte buuna.
Tot ce nu mi-a placut este ca este cam scurt, l-am terminat cam in doua zile de jucat cu pauze, cu jucat altceva, etc, si mi s-a parut si cam usor cu dificultatea la maxim.
Adica primul hitman 1 (Codemane 47) mi-a sucit creierii la easy, cu 3-ul nu am avut probleme la nivelul maxim.
Eu zic ca e bun si ca merita sa-l incerci si sa-ti faci singur o parere happy

| FiddleStick a răspuns:

Este un joc frumos cu misiuni pline de actiune si suspans, cu o mai mare varietate de modalitati de a executa asasinatul si cu un arsenal largit de arme de foc si arme de lupta corp la corp. fundita plswinking

| LineGuide a răspuns:

Contracts este cel mai dificil, si cel mai bine facut joc al celor de la eidos, din seria Hitman.

| alextotal a răspuns:

Salut. Mie sincer imi place foarte mult dar e cam greu. L-am terminat doar pe primele doua.

| MasterStefan a răspuns:

Mie mi-a plăcut.Am terminat primele 3 jocuri Hitman acum sunt la 4.Contracts are și misiuni și în Romania.Totuși ce nu mi-a plăcut este faptul ca e scurt.winking