| reky a întrebat:

Ce credeti? lg kp 502 cookie sau samsung s5230 star?

Răspuns Câştigător
| Lisa01 a răspuns:

Eu am Lg kp de ceva vreme si deja l am reparat de 2 ori. Vreau sa iti spun ca am foarte mare grija de lucrurile mele si e primul telefon din toate pe care le am avut care se strica din senin in repetate randuri. Daca memoria e prea plina lucreaza f greu chiar si daca ai date stocate doar pe card...Eu te sfatuiesc sa nu iei Lg, insa despre Samsung nu pot sa iti dau detalii pentru ca nu cunosc... Sper sa faci o alegere favorabila tie.Bafta!

12 răspunsuri:
| GSMPedia a răspuns:

Cele 2 telefoane sunt foarte asemanatoare dupa cum poti vedea aici: http://www.gsmpedia.net/......-2904.html
Dar Samsung are un avantaj foarte mare in ceea ce priveste durata bateriei. Deci eu as opta pentru Samsung.

| SugarAndSpice a răspuns:

SAMSUNG! Lg-ul e destul de bun, dar bateria ii tine foarte putin si cam in jumata de an incepe sa aiba difeite probleme(cu difuzorul.etc).

| koko a răspuns:

Samsung s5230 star

| IamIce a răspuns:

Samsung

| AndutzaAndu09 a răspuns:

Samsung s5230 star

| ArinaMK a răspuns:

Samsung
never ever LG!
pls funda

| crystynel23 a răspuns:

Lg este cel mai bun

| DelphhiN a răspuns:

Star... e mult mai rezistent

| Nommm a răspuns:

Buna si eu am avut problema asta, pana m-am prins ca Cookie e o prostie.adevarul este ca e dragut dar este foooarte sensibil si eu vroiam... dar dupa ce am auzit despre el nici nu m-am mai gandit.eu am Samsung Star S5230 si sunt ffff multumita, este alb al meu, are tot ce vrei mi-a cazut de o gramada de ori si nu are nimic.este un telefon perfect.sunt fff multumita! eu zic sa iti iei star pentru ca este un tel bun si rezistent si e si frumos, decat sa iti iei cookie care e frumos si attlaughing ca in rest nu-i nici bun nici rezistent! Funda?

| andreea_5200 a răspuns:

Samsung s5230 star

| pianistul_1632 a răspuns:

Eu am LG kp 502 cookie si e foarte bun

| yetyy a răspuns:

Samung gt-s5230w star wifi cel mai bun din gama de produse s5230