| PinkSugar a întrebat:

Ce diferenta este intre nokia c3 si samsung chat335? care este mai bun?

3 răspunsuri:
| DarkSmile a răspuns:

Se stie din batrani ca Nokia tine mult, tine ani buni. E trainic.
Mie personal imi place mai mult Samsung, designul e mai frumos, e asemeni unui Blackberry, si pare foarte dragut si asa-mi mai vine sa-l ating big grin^^

| gabrielflorin01 a răspuns:

Samsung Chat335. Nokia C3 asemănător cu Nokia C2 (Nokia C3 are tastatură qwerty şi ecran HD, în rest, nimic altceva faţă de Nokia C2).

Nokia C3 are sistem de operare si wifi.
Mai bun este Nokia c3 pentru ca e un smartphone.