| GEORGEL2012 a întrebat:

Ce driver imi trebuie sa functioneze internetul prin cablu ethernet? am un hardisk la calc care facea zgomot si cumnatul meu l-a inlocuit cu cel de la laptop.....ma intreb il pot conecta si pe cel de la laptop si pe cel de la vechi care l-am avut la calc?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Driverul placii de retea, logic, pe care il iei de la producator!
Poti conecta, ca doar nu ai vreo retinere...

1 răspuns:
| ninel_2311 a răspuns:

Ia driver booster și o sa îi bage update-urile la cele mai noi drivere componentelor tale din unitate.