| SilviaGeorgianaa a întrebat:

Ce e ala omegle? :-s
Fara raspunsuri tampite :d!
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Burnnin a răspuns:

Este un site unde vorbesti cu necunoscuti poti prin scris sau video cu microfon. E plin de perversi care fac prostii la web (intelegi tu ce vreau sa zic).

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Este un site în care poți vorbi cu persone necunoscute.Ca și facebook numai că, pe omegle te poți vedea.

| NYK4u a răspuns:

Omegle este un site unde poti vorbi cu persoane straine/necunoscute.

| AlexandraPrincess a răspuns:

Omegle: poti vorbi ( te si vezi) cu persoane straine...doar ca sunt multe persoane perverse happy