| Hasss a întrebat:

Ce este aceasta aplicatie? virus sau?
http://i.imgur.com/ahvDx.jpg? 1

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

ÎI un proces de la aplicație din seria„fantomă"(așa le numesc eu pe cele ce vin cu alte programe gratuite) și ăsta este efectul instlării de aplicații ca ciobanu adică fără să citești termenii și condițiile și numai next, next, finish, făra a folosi funcția magică de Custom install.Remediu:
Caută în ad or remouve programs aplicația asta, dezinstaleaz-o și apoi nu vei mai avea acel serviciu sau dezactiveaza acel serviciu și lasă-l așa că nu cere de măincare.Succces