| lulugabi a întrebat:

Ce este Adobe Flash Player 11 ActiveX?

5 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

O versiune mai buna decat Flash Player 11.

PS: Flash Player? N-am mai vazut asa ceva de mult timp, HTML5 la puterewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ActiveX sugereaza faptul ca este Flash Player-ul pentru Internet Explorer.
Iti e util la site-uri precum YouTube.

| HardCore7750 a răspuns:

Este un program care te ajute sa vezi videoclipuri si sa joci jocuri flash

Răspuns utilizator avertizat
| ShadoWizz a răspuns:

Adobe Flash Player este un program ce te ajuta sa joci jocuri pe net si sa vizionezi videoclipuri pe net. "11" vine de la versiune iar "ActiveX" iti indica ca e putin mai bun decat Adobe Flash Player 11winking