| ✿puffa✿ a întrebat:

Ce este mai ieftin, un Iphone sau un Blackberry? Intreb din curiozitate, sincer!

Răspuns Câştigător
| iLeón a răspuns:

Oare? Tu ce crezi big grin Blackberry normal. Desi e cu mai multe modele el e mai ieftin decat Iphone si toate "I-chestii"

6 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Blckberry

| XxXJoK3rXxX a răspuns:

Blackberry

| Pettricaaa a răspuns:

BlackBerry are multe modele accesibile pricarui buzunar, Iphone-urile sunt destul de scumpe, nu oricine isi permite un Iphonebig grin

| DeyYyUu a răspuns:

Eh acum depinde si dacai la mana a 2 adica daca a fost folosit happy daca ì un ihpone aproape intrece un BlackBerry nefolosit dar nefolosit e BlackBerry funda happy?

| Aperfectcircle a răspuns:

Blackberry happy

| smeckheru a răspuns:

Blackberry e mai ieftin.