| omuletulTNT a întrebat:

Ce este modarea decodarea si update-ul la xbox 360 si cam cat costa toate in total?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Modarea sau decodarea inseamna ca vei putea juca si jocuri descarcate de pe net NU numai cele cumparate din magazin! Deci daca nu o modezi numai jocurile cumparate o sa-ti mearga! Iar update-ul inseamna o imbunatatire mai noua pentru xbox-ul tau, ca sa zic asa sa intelegi si tu! Ex : daca xboxul tau este din 2011 update-ul il face sa fie din 2014, nu cred ca conteaza prea mult la jocuri ca oricum si fara acel update o sa-ti mearga toate jocurile dupa modare dar totusi este indicat si update-ul! Bafta!