| computerizatul a întrebat:

Ce face un smart phone in plus fata de un touchscreen normal?

3 răspunsuri:
| ionutz49 a răspuns:

Un smartphone este acela care are sistem de operare,cum ar fi; iOS,Android, windows mobile/phone, memo si hay sa zicem si Nokia pe care eu nu il consider...
Un telefon cu touchscreen nu se strica in 4 saptamani cum zice cineva mai jos...

| haifisch a răspuns:

Gogosi.
Ce sa faca? Stie mai multe. Stie sistem de operare mai smecher. Stie multe in plus. N-ai decat sa iei la intamplare doua telefoane si sa le compari. Un smart phone si un "ne-smart" phone. tongue

| Andr7687 a răspuns:

In primul rand, un smartphone are viteza de operare mai rapida, are sistem de operare mai bun, in general este dedicat pentru buisness sau internet. Un touchscreen normal se strica in cel mult 4 saptamani crede-ma. Iti recomand sa alegi un smartphone cu sisteme de operare ANDROID sau BADA