| ChoGath a întrebat:

Ce imi recomandati dintre urmatoarele doua telefoane:Samsung Galaxy W I8150 si Samsung Galaxy Ace 2 I8160? Am vazut ca sunt asemanatoare si nu prea ma pot decide....Multumesc anticipat! happy

3 răspunsuri:
| Cryshhtian a răspuns:

Samsung galaxy w i8150 e mai bunicel, are un proces mai mare de 1, 4 gh fata de 800 cat are ace2, galaxy w suporta mai multe formate video, are si Document editor (Word, Excel, PowerPoint, PDF), 512 MB RAM, 2 GB ROM...cam astea ar fi plusurile

| ChoGath explică (pentru Cryshhtian):

Dar totusi ace 2 este dual core (doua nuclee) are 768RAM, document editor ii poti pune si totusi e mai ieftin...

| Dontforgettosmile a răspuns:

Samsung Galaxy Ace 2. Eu am si ii de incredere. Face poze minunate, are o viteza extraordinara, touch-ul cu Gorilla Glass e super, are design placut (asemanator cu Iphone, un pic) are camera in fata, etc., etc. In fine, eu doar am zis parerea despre telefonul meu, dar tu alegi cum doresti.