| JMSDH a întrebat:

Ce inseamna modare? Cam cat costa?
Scz. stiu ca aceste intrebari par tampite dar vreau sa stiu cam cat ar fi costul total

Răspuns Câştigător
| PuLs a răspuns:

Iti spun doar ca nu se meritawinking mai strange bani si cumpara-ti un Xbox sau un PS3winking Pe PS2 nu mai se fabrica jocuri de mult timp(din cate am inteles).

3 răspunsuri:
| PuLs a răspuns:

Depinde de modare. Ce vrei sa modezi? Daca te referi la console (PSP, PS3, Xbox, Wii etc.) modare= "elibereaza" consola de anumite protectii, care permit rularea si instalarea jocurilor crack-uite, rularea de programe nesemnate (homebrew) etc.

| JMSDH explică (pentru PuLs):

Vreau sa imi cumpar un ps2 si am vazut ca ar costa in jur de 4 milioane jumate. Vreau doar sa stiu cum se face modarea unui ps2 sau pretul ei pentru a o putea face altcineva.

| JMSDH explică (pentru PuLs):

Mrsi mult happy