| cantectrist a întrebat:

Buna!
Daca vreau sa debransez stalpii de lumina dintr-un parc de la furnizarea de energie electrica, cat costa? costul e pe total stalpi sau pe fiecare in parte?

Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Dacă parcul este public nu poţi. Acest lucru ţine de primărie.

| cantectrist explică (pentru Arthur):

Da,intr-adevar parcul este public si eu sa presupunem ca lucrez la acea primarie si initiez un proiect prin care sa inlocuiesc acei stalpi cu altii care functioneaza pe baza celulelor fotovoltaice. Deci am nevoie sa debransez acei stalpi de la electricitate si vreau sa stiu care sunt costurile pentru aceasta actiune.
Multumesc!