| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna o replica iphone6s?

Răspuns Câştigător
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Replica de Iphone 6s este un iphone 6s cu sistem android, card sd ascuns sub carcasa, Si specificatii false. De ex, In antutu zici ca ai camera de 13 megapixeli, Dar de fapt ea are 3 dau 5 depinde..La fel ca si calitatea ecranului, zice ca e retina dar de fapt e IPS. Am avut replica de iphone 5s si l-am aruncat.
Iti dau un sfat, nu da banii pe replici pentru ca nu au certificat si emit radiatii care dupa luni de zile iti ard creierul si risti cancer!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O copie.

| dragosh57 a răspuns:

Comparatie : coca cola si adria cola laughing arata bine si merge infect, poti sa iti incalzesti senvisul deasupra blitului

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

O replica chinezeasca de obicei.
Adica, practic e contrafabricat, facut exact dupa un iPhone 6S, dar nu e de la Apple, ci de la cineva care il produce (banuiesc ca ilegal) dar nu are patentul pentru telefon

| Krixxus a răspuns:

Facatura
fals