| RoyalMan a întrebat:

Ce inseamna promoveaza postarea pe facebook?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Platesti si facebook va afisa postarea / poza ta pe wall ul celor care ar putea fi interesati (in functie de ce bifezi tu pe acolo)

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Platesti banuti, iar cei de la facebook iti pun postarea la alte persoane ca recomandata, sau ca poate ii intereseaza postarea ta. Sau pun postarea prin reclame pe facebook.

| anonim2596 a răspuns:

Daca vrei sa promovezi ceva pe facebook te costa bani...adica a promova sa vada mai multa lume poza respectiva