| Cold a întrebat:

Ce jocuri cu bataie stiti stiu ca era unu... straight face guitar hero parca... reload xx2 sau ceva de genu big grin sicetimi si mie ce jocuri cu bataie stiti funda big grin!

5 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

Talisman
Wow
World of Warcraft

| noob a răspuns:

Du-te in cartierele rau famate sa vezi acolo batai!

| SasukeCS2 a răspuns:

Samurai Warriors 2
Guilty Gear xx #Reload
Devil May Cry 3, Devil May Cry 4, Devil May Cry 5
Street Fighter IV, Super Street Fighter IV: Arcade Edition, Street Fighter x Tekken, Street Fighter x Megaman

Răspuns utilizator avertizat
| AcmE a răspuns:

Forsaken World, Perfect World, Battle of the Immortals Jade Dynasty, Rusty Hearts, Ether Saga Odyssey ...etc. happy ^_*