| unknown3243 a întrebat:

Ce jocuri cunoasteti cu autobuze? Inafara de bus driver si city bus simulator

2 răspunsuri:
| asy25 a răspuns:

Buna, stiu eu un joc "taxi driver"in care tu esti soferul si trebuie sa duci oamenii acolo unde vor ei intr-un timp limita si cu cat ii duci mai repede la destinatie, vei primi mai multi bani.
mai sunt si :
Crazy taxi
Bus simulator 2008 sau 2009
Trenuri
cam atatea stiu, ultimele 2 nu le-am jucat dar am auzit ca-s tari

SUCCES!

imi dai fundita te rog mult de tot!

| Moldy2002 a răspuns:

Eu am unul beton care este cu tankuri si se numeste Hard Truck Apocalypse SUCCES!