| igc95 a întrebat:

Ce jocuri de strategie realistica jucati?

6 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Starcraft. Il astept pe 2 acum.
@Tigergerid, Adevarat a inviat!

| AvalohAlyn a răspuns:

Age of empires 2, ma fascineaza, imi place, sunt pasionat de toate tainele jocului.Am mai jucat Red Alert. Joc si pe internet erepublik si triburile.Hristos a inviat!

| ItzRivenGod a răspuns:

Free realms, runescape

| Anisoara79 a răspuns:

Eu joc the sims si second life.

| Iliutz a răspuns:

Panzers 2, age of empires 3, fate of dragon.

| Nimigean_Aurora_1994 a răspuns:

MarketGlory este unjoc de strategie, in care aveti posibilitatea de a va converti moneda virtuala in bani reali. Este unul dintre putinele jocuri de business in care sunteti rasplatiti pentru activitatea zilnica. Va las link.ul pentru a va inscrie :

http://www.marketglory.com/strategygame/NLAurora

PS: Parola trebuie sa contina o litera de tipar, un "semn" (@,$, %...), si cel putin o cifra.