| Klaus1997 a întrebat:

Ce jocuri faine si distractive pentru android cunoasteti dar sa fie free?

5 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Ala de iti zice cat de sus ti-ai aruncat telefonul

| iuli000 a răspuns:

Incearca mechs vs alliens, ben 10 xenodrome, amazing alex, wats is water (1 sau 2), angry birds (star wars 1sau 2, friend, rio ), metrou surfars, cs portable, talking (tom ginger ben pierre ), temple run(1sau2),fruit ninja, Naruto luptă: Shadow lama X, hill climb racing. funda

| Anticarul a răspuns:

Salut, uite aici o lista cu ultimele jocuri pentru andorid, la zi:

http://www.gadgetel.ro/......brie-2013/

| Danutz_Dani_1990 a răspuns:

Hill Climb Racing, este el mai vechi, nu are o grafica grozava, dar e foarte frumos. Eu zic sa il incerci!
Daca nu iti place incearca si :
-Dr. Driving
-Top eleven

| bogdyminecraft a răspuns:

Cut the rope, Angry birds, Fruit ninja, nfs(daca iti merge)