| daady22 a întrebat:

Ce laptop imi recomandati pana in jur de 1500 Ron?

5 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

La banii astia nu cred ca o sa-ti iei ceva calumea pentru jocuri poate cu placa video Intel integrata si un procesor dual core asa pe la 22 - 23 de mil ai putea sa iti iei cu procesor core i5 si placa video nVIDIA 525m pe 128 de biti 1gb dedicati

| KirigayaKirito a răspuns:

HTC e ieftin si bun.eu mi-am luat Lenovo cu 2400 ron si e.are performante bune dar orice Lenovo ce iti iei are probleme(Errori cu hard-ul).Asa ca, un HTC e bun si la jocuri si office si gasesti si mai ieftin! Sper ca te-am ajutat

| Dianna996 a răspuns:

Hp compaq... daca esti amator de jocuri exista un model cu o placa video performanta.eu l`am luat cu 1400 lei asta vara si sunt foarte multumita

| octy010 a răspuns:

Unu bun cam te costa vreo 2000 de ron da de un Asus iti ajunge cred thinking P.S. iti trebuie wirles ca sa ai internet big grin

| Volkmar a răspuns:

Cu banii astia iti iei un HP 550, un laptop foarte bun care nu intampina dificultati dupa trecerea timpuluiwinking