| alexutzu3000 a întrebat:

Ce magazine de IT din Constanta stit? cel mai rapid raspuns primeste funda big grin

2 răspunsuri:
| MariuSSer a răspuns:

Media Galaxy Constanta TOM B-dul. Tomis, nr. 391
EMAG Blvd. 1 Decembrie 1918
nr. 32 (intersecție cu Strada București), Constanța http://www.emag.ro/showroom/constanta
Altex Constanta Cina
Str. Stefan Cel Mare, nr. 46, Complex Comercial Cina, Constanta

| mihai4ever31 a răspuns:

Http://www.emag.ro/showroom/constanta
cel mai bun magazin de produse it care are showroom in costanta, poti face comanda si pe net si la produse cu o valoare mai mare de 100 ron primesti transport gratuit. Funda?