| XRPotter a întrebat:

Ce magazine sunt in constanta unde imi pot face un calculator pe bucati?

Poti sa faci asta la depozitul de calculatoare?

Adica nu doar sa cumperi componentele si sa te descurci singur.
Ei sa iti ofere asistenta si la asamblare si la alegerea configuratiei.

Poti face undeva asta in constanta? MS.

1 răspuns:
| virusake a răspuns:

Din Constanta nu stiu ce magazine poti sa gasesti, dar sunt magazine online la care poti configura un calculator si iti vine acasa gata asamblat.
www.pcgarage.ro/servicii/pc-garage/asamblare-standard/?use_voucher=VC1P6RSS

Pentru asistenta, imi poti lasa un pm in legatura cu bugetul in care vrei sa te incadrezi si necesitatile de la acel pc.