| DaVà a întrebat:

Ce metin2 mai jucati? Ce lvl aveti pe ro si aveti vreun cont de mt2 ro?
Funda cine rasp la toate

13 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

Nu mai joc Private deocamandata rowinking Am lvl 54 (sagitta) regat Chunjo.happy Id`ul meu de mess esti Laur_boss5000
Toate cele bune

| Roメette a răspuns:

1.Metin2.ro - > pegasus / mai intru din cand in cand
2. lvl 26 laughing cam putin dar merge big grin

fundita?

| RockaruL a răspuns:

Joc metin 2.ro si am aproape lv 36!

| dge18 a răspuns:

Mai joc metin2ro si am level 34!

| geo_1909 a răspuns:

Pe taurus cu 35

| 3my098 a răspuns:

Pai eu nu joc ro si nu am cont Dar iti voi raspunde la prima

HammerMT2
GlacialYTmt2
Metin2United
Metin2xp
Metin2rospeed
Metin2Tim

| JustThat a răspuns:

Eu joc metin2 happy
Am cont pe sagitta de lvl 13 blushing
Si am cont si pe Virgo de lvl 25 blushing

| Rootkit a răspuns:

Metin2 exodus,hot,fun.tim,chaos,hammer, guabina, leyendas, valkyrie, diamond.adventure,arena,apollo. Am lvl 41pe ro server Virgo m-am lasat uite contul : id: alexasukaru pass:marian. Succes!

| Hardy2000 a răspuns:

Salut
1)eu am cont pe RO, lv 36 (nu mai joc, intru cand vreau sa incerc vreun hack)
2)acum joc metin2 TDL, are 2 servere unul FuN->Alcolici si unu PVM->Lumea Maimutelor
Eu joc pe amandoua serverele
Bft si sper sa te-am ajutat
Si te primim cu mare drag in familia TDL

| Perfectu a răspuns:

Eu ma mai joc RO.lvl 42 pe hydra cu item+9 si armathappy. Bafta!

| DragosM8 a răspuns:

Mai joc mt2 United si UK. Am 99 pe ro si da am cont pe ro

| raduradu2013 a răspuns:

Metun2 lunaris e cel mai tare dar pe langa mai e si united light(pvp)si multe altele....ro e cel mai naspa e decat pentru incepatori daca vr sa joci e trebuie ta... spet cs tism fost de folos

| pilelapolitie a răspuns:

Metin2hummer
metin2gx
metin2guabina
metin2mondial
metin2fun
metin2tim
metin2adventure
metin2dream
metin2kingdom
metin2evolution