| Gonzales a întrebat:

Ce model de telefon Motorola este acesta? Mentionez ca nu il detin inca, asa ca nu ma pot uita sub baterie sa vad ce model este.

Link: http://img526.imageshack.us/img526/5108/216e00153115ddac telefon.jpg

2 răspunsuri:
| viorelleu a răspuns:

Am avut acest model in Italia timp de 2 zile! este unul dintre telef mmotorola standard ff bune pentru a apela! nu mai stiu sigur dar e model C 100.asa cred! daca l-ai cumparat deja e bun! daca nu asta e mai sint telef bune si peste acesta!