| Loriin a întrebat:

Ce modele de telefoane dual sim cu tastatura qwerty stiti? Sau imi recomandati un telefon dual sim bun?

5 răspunsuri:
| reky a răspuns:

Uita-te la Nokia asa 200!

| Alexutzuhud a răspuns:

Sti de fapt ca tastatura qwerty e o tastatura normala dar se numeste asa pentru ca primele litere sunt q,w, e, r, t si y LOL

| Loriin explică (pentru Alexutzuhud):

Alta era intrebarea. nu ma intereseaza istoria numelui sa stii happy

| sltlp a răspuns:

Nu ai foarte multe variante http://www.pcgarage.ro/......querty-da/

| mariusanton a răspuns:

Salut eu am un dual sim de pe net, am vazut o oferta pe supertablete.ro si mi-am luat de acolo este foarte bun.Pot fi folosite ambele cartele simultan.Calitate buna si un pret foarte bun dupa parerea mea. Funda?