| L0ve a întrebat:

Buna
vreau si eu cateva modele telefoane cu touch si tastatura qwerty fizica [adica un telefon cu ambele]batting eyelashes
funda >big grin

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Cosmotel a răspuns:

Nokia n97, Nokia n900, Samsung Galaxy Y Pro B5510, Motorola FIRE XT311, Nokia e6 etc.
sunt foarte multe.

| AlexandraGabriellaLova a răspuns:

Intra pe GOOGLE IMAGINI si scrie (DACA VREI) SAMSUNG MARVEL si S-AR putea sa iti apara ceva de genulwinkingwinkingwinkingwinking eu am gasit azi-dimineata happy bafta!

| Alexutzaaaaaaaaaa a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres am si eu de 3 ani e ftt bun... funda?

| Trackerist a răspuns:

Ce doresti u este Nokia e7 sau Nokia c3 touch & tipe
Nokia X3 iar
sper sa te ajute

| rasfatatataa a răspuns:

Eu am Huawei g7300 este foarte bun si nu foarte scump decat ca nu are tastatura querti seamana foarte mult cu iphone 4

| PetraHristina a răspuns:

Pai BlackBerry torch cu slide are tocuhscreen si tastatura qwertyhappy dar nu e cel mai tare sunt si telefoane Nokia cu tastatura si touchhappy sunt o gramada de telefoane din astea.big grinhappydar bine blackbarry u e cel mai ok pe care ti l recomand.ti au fost de folos informatiile?big grin

| PisiDyenutza a răspuns:

Sony Ericsson Xperia X10,
Nokia C6-00,
Nokia N97

| DonViper a răspuns:

Sonny Ericsson TxT pro, Nokia n97, Nokia c3