| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de comunitatea Me. dium Medical și ceea ce postează autorul Anth ony William cu acest titlu, pe Facebook?
A
Trebuie să aibă într-adevăr multi vindecați și tratamentele lui sa fi dat roade daca atâția oameni îi sunt recunoscători și fideli și are atâția abonați.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Proasta. Corupul nu are nevoie de ''detoxifiere'' de aia ai ficat. A, ca est tu prost si mananci 100 de sarmale pe saptamana si te miri de ce iti e rau e altceva.

Also la om pe site e lista de disclaimere cat casa, unde practic zice ca daca faci ce zice el si nu iti e mai bine sau iti face rau nu e vina lui. Semn maxim ca nu isi asuma ce zice.

Tot ce vad e un om care profita de naivitatea altora ca sa isi umple portfofelul.