| zmenta1994 a întrebat:

Ce parere aveti de nokia 5530? A avut careva? Merita banii?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merita am avut si eu Nokia 5530

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu, l-am primit cadoou ca tot vroiam sa-mi iau telefon nou si mi-a murit si mp3 player-ul
nu-i cel mai bun telefon
mie mi s-a blocat de cateva ori si nu am mai avut ce face a trebuit sa-i scot bateria
bateria tine mult
merge destul de bine in rest da cateodata ii cam aiurea fiind cu touch screen
cateodata imi place, adica atuni cand nu face figuri
da sincer nu stiu daca l-as alege daca ar fi trebuit sa mi-l cumpar eu si as sti cum se comporta
acum asta este parerea mea, poate am nimerit eu unul mai aiurea