| emildigi a întrebat:

Ce parere aveti de procesorul asta: http://m.emag.ro/......DL0PLMBBM/
e bun, ce performanta are? Ce jocuri poti rula pe el?

Răspuns Câştigător
| Battlefielder99 a răspuns:

Salut! La pretul pe care il are, procesorul asta e o super-afacere.Are performante foarte bune avand in vedere pretul (primind nota 7 din 10 pe site urile de specialitate). Imperecheat cu o placa video buna, poate rula orice joc de pe piata.
Bafta!

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Este un cpu relativ ok dar cu aprox. 50 l ei mai mult iei un g3258 procesor deblocat, deci se poate overcloka cat vrei tu in limita coolerului.
Cat despre jocuri, duci cam tot cu el daca il duci pe la @4ghz.
Totusi pentru activitati de gaming ti-as recomanda un amd fx6300 in caz ca ai si placa de baza pe am3+