| ZxPoox a întrebat:

Ce parere aveti de Sony Ericsson Zylo? Photo: http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_zylo-pictures-3268 .php
Este bun de ceva?

4 răspunsuri:
| David_2599 a răspuns:

Arata super.

eu l-as cumpara.

| ZxPoox explică:

Pai, eu nu vreau sa stiu unde incape sau daca nu incape. Vreau sa stiu daca tine bateria, tine la trante etc.
Pai tocmai de asta ca vreau sa-l cumpar laughing

| masterworld a răspuns:

Sa sti ca e...caci este micut si incape intr-un buzunar foarte mic...in plus arata si frumos

| masterworld a răspuns:

Da tine caci o prietena de amia chiar avia unul ca ala si l-a scapat in apa si a mai functionmat dupa