| supermamici a răspuns:

Televizorul bun, pretul bun, pacat ca vanzatorul nu se ridica la asteptari.

2 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Este un televizor destul de bun dar la banii acestia poti cumpara de pe eMAG (emagul este o firma cara a cumparat flanco):http://bit.ly/11oxoDA

Gasesti acolo si parerile celor care au cumparat un televizor. Astfel poti vedea daca respectivii au fost multumiti sau nu.

| Lrc_Teodor_1996 a răspuns:

Este un televizor frumos si din cate am vazut satisface si in acelasi tmp da si performanta