| shadow_2791 a întrebat:

Ce parere aveti despre alcatel OT 800? e mai bun decat lg gw300?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrdevar nu se compara cu un Nokia in schimb e un telefon mult mai bun decat Lg.Alcatel este una din primele firme de telefoane mobile, am avut in 12 ani 2 astfel de telefoane, ot 800 fiind al 3-lea de la ei.Recunosc ca mi-as fi dorit un Nokia, in schimb am avut multe surprize placute de la el.

2 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Sint aproximativ la fel cu un mic plus pentru lg gw 300

| Lucifer666 a răspuns:

Alcatelul este unda dintre cele mai slabe firme de tel. Eu te-as sfatuii sa iti iei un Nokia. Sunt cele mai rezistente. Chiar daca sunt mai scumpe, dar nu umblii cu ele pe la reparatii sau garantii.