| alexRE a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopul asta?

http://www.altex.ro/laptop-acer-aspire-5541g-322g32mnbs- amd-athlon-ii-x2-m320-2-1ghz-15-6-2gb-320gb-ati-mobility -radeon-hd-4570-linux

Intentionez sa-l iau la vara cand o sa am bani.

Voi ce ziceti? Fac alegerea corecta, tin sa mentionez ca am un buget limitat in care intentionez sa ma incadrez maxim 1300!

Merg jocuri ca crysis sau mai noi pana in 2010? Nu ma prea pricep, sunt un noob!:)) de aia intreb.

2 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Nu merge linkul. Daca il mai poti da din nou sa ii avd si pretul, ti-as putea da niste recomandari.

| nBogda2000 a răspuns:

Eu cred ca laptopul este potrivit. Eventual mai cauta pe eMAG ca poate gasesti laptopuri mai ieftine acolo.