| yonutz63991 a întrebat:

Ce parere aveti despre LG optimus 4X HD? Este rezistent? Va facut probleme pana acum? Am auzit ca filmeaza si face poze cam proaste.Este asa? Isi merita banii in raport calitate/pret?

Răspuns Câştigător
| FantaZEW a răspuns:

Isi merita banii.Are un display destul de bun merita toti bani. Daca nu esti lamurit uitate la accest videoclip o sa afli tot despre el

http://telefonultau.eu/products/LG-Optimus-4X-HD-P880-White.html

Funda :o3?

2 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Da isi merita banii.Este foarte bun telefonul.

| XoXoPixii a răspuns:

Își merită banii. Face pozele destul de bine. Ultimul meu telefon era Nokia Asha 302 și făcea pozele mai bune... sad but, înafară de asta totul e OK.